PL
EN

+48-722-167-807

info@themagicalevents.com

Najmodniejsze Trendy Ślubne 2019

magicalevents

19 October 2018

Brak komentarzy

Home Dekoracje ślubne

Najmodniejsze Trendy Ślubne 2019 – Część I

Najmodniejsze Trendy Ślubne 2019 – Część I

 

 

 

 

Jak wszyscy wiemy, trendy ślubne przychodzą i odchodzą. Niektóre z nich zostają na dłużej, a inne nudzą się już po krótkim czasie. The Magical Events jest tutaj po to, aby podpowiedzieć Wam które z nich zasługują na uwagę. Chcemy Was także zainspirować do odświeżenia wizji ślubu dodając jeden, bądź kilka, spośród proponowanych trendów na rok 2019.

 

Wystrój

 

Jeszcze do niedawna śluby i wesela były opanowane przez pastelowe kolory, natomiast teraz wielki szał wywołują odcienie fioletu, burgund oraz czarny – jako tło dla kwiecistych wzorów. Trzeba jednak pamiętać by nie przesadzić z wielością elementów wystroju w tych głębokich, ciemnych barwach. Wtedy zamiast tworzyć fajne akcenty, będą one przytłaczać swoją intensywnością

 

 

Absolutnym hitem, który nie ma zamiaru odchodzić, jest wprowadzanie natury do środka sali weselnej dzięki roślinnym instalacjom. Nie tylko kolorowym kwiatom! Dzięki temu możemy poczuć się jakbyśmy świętowali na zewnątrz.

 

 

Kwiatowe obręcze to świetny pomysł np. na wiszące dekoracje (dzięki którym zostaje nam jeszcze dużo miejsca do zagospodarowania), a nawet zastąpienie bukietu Panny Młodej! Pomysły ogranicza tylko Wasza wyobraźnia ?

 

 

Balony nie muszą kojarzyć się Wam tylko z przyjęciami urodzinowymi. Jest wiele ciekawych w kształty dekoracji, które można z nich stworzyć: od łuków, przez ściany z balonów (tworzą świetne tło do zdjęć), aż po pokrycie całego sufitu.

 

 

Przeczytaj również >> 3 kluczowe wskazówki, o których musicie pamiętać zamawiając zaproszenia ślubne

Bufet i tort weselny

 

Pary Młode coraz częściej odchodzą od tradycyjnego obiadu przy stole na rzecz pewnej formy bufetu – stolików z mniejszymi porcjami różnego jedzenia. Taki prosty zabieg wprowadza bardziej rozluźnioną atmosferę i co więcej, Wasi goście mogą nałożyć sobie co tylko chcą i kiedy chcą.

 

Przeczytaj również >> jak wybrać kolory przewodnie twojego ślubu

Gościem honorowym jest ewidentnie tort. Trendem w tej materii jest tzw. „naked cake”, który jest lżejszą wersją tej kalorycznej, weselnej słodkości. Nie jest on pokryty żadnym kremem, lukrem, czy masą cukrową, dzięki czemu widać jego warstwy. Najlepiej pasuje do sielskiego, rustykalnego stylu. Pamiętajcie, mniej znaczy więcej ?

 

 

Wideo budka

 

Jeśli znudziły Wam się już photobudki na weselach koniecznie sprawcie sobie wideo budkę. Jest to nowa, kreatywna forma życzeń, które mogą nakręcić Wasi goście. Na pewno będzie to wspaniała pamiątka do końca życia. Możecie się nawet zdziwić przy oglądaniu nagrań po ślubie jeśli Wasi bliscy weszli do wideo budki po kilku kieliszkach szampana – odnajdują wtedy w sobie drzemiącą Whitney Houston ?

 

 

 

Kolejna część „trendy ślubne 2019” zostanie poświęcona strojowi Panny Młodej, więc szykujcie się na ogromną dawkę inspiracji, aby odświeżyć tą tradycyjną suknię ?

Zacznijcie planować Wasz wymarzony ślub umawiając się na darmową konsultację z The Magical Events wedding planners!

 

 

zdjęcia: pinterest.com

autor: Klaudia Drywa

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *