PL
EN

+48-722-167-807

info@themagicalevents.com

Najmodniejsze Trendy Ślubne 2019 - Część II

magicalevents

12 December 2018

Brak komentarzy

Home Hochzeitsplaner

Najmodniejsze Trendy Ślubne 2019 – Część II

Najmodniejsze Trendy Ślubne 2019 – Część II

 

 

 

Ozdoby na głowę

 

W tym roku ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle nieźle namieszał w trendach ślubnych. Jego odciśnięte piętno widać najbardziej w modzie na tiary we włosach Panny Młodej.

Suknia Ślubna

 

Na tegorocznym Bridal Fashion Week widać było m.in. odrodzenie kokard i bufiastych rękawów.

 

 

Mamy dla Was świetny zamiennik wianków we włosach – paski z kwiatów. To niekwestionowany hit, który nada wyrazistości oraz kobiecości Waszej sukni ślubnej!

 

 

Ciekawą alternatywą dla tradycyjnego welonu jest ostatnio peleryna. Wiele Panien Młodych decyduje się na taką formę przyozdobienia swojej sukni ślubnej ze względu na świeżość pomysłu oraz jego kobiecość. Jeśli Wasza peleryna będzie nie tylko jednolitym kawałkiem materiału, ale przede wszystkim kobiecym, delikatnym dodatkiem z pięknymi wzorami, wcale nie będziecie wyglądać jak Superwoman, tylko jak Superbride z wdziękiem! ?

 

 

 

Ślub Chriary Ferragni udowadnia popularność dwuczęściowych sukien ślubnych, czyli połączenia topu/body z długą spódnicą. Jest to nowoczesne podejście, ale jak ciekawe! Można dzięki temu mieć na sobie naprawdę niepowtarzalny strój, bo przecież każda Panna Młoda ma inne poczucie stylu i nie musi ograniczać się do gotowych sukien w butikach.

 

 

 

Wraz z głośnym ślubem w brytyjskiej rodzinie królewskiej pojawił się także trend na bardzo proste, eleganckie suknie. Jeśli jesteście skromne i nie lubicie zbędnych ozdób, możecie zdecydować się właśnie na taki strój. Piękno i klasa tkwią w prostocie, nieprawdaż?

 

Buty, a może na boso?

 

Planujecie ślub na plaży lub w luźnym klimacie boho? Postawcie na wygodę w tym ważnym dniu i nie zakładajcie wysokich obcasów. Aktualnie na takich weselach modne są bardziej ozdoby na gołe stopy, a nie koniecznie buty. Prawda, że są bardzo klimatyczne i niepodważalnie dodają uroku?

 

 

 

 

Zacznijcie planować Wasz wymarzony ślub umawiając się na darmową konsultację z The Magical Events!

 

zdjęcia: pinterest.com

autor: Klaudia Drywa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *