PL
EN

+48-722-167-807

info@themagicalevents.com

REFERENCJE

Home

REFERENCJE

Da wir in Deutschland wohnen, aber in Polen eine deutsch-polnische Hochzeitsfeier feiern wollten, merkten wir schnell, dass wir um eine kompetente Planerin mit guten Englischkenntnissen nicht herumkommen. Nach mehreren schlechten Erfahrungen fiel unsere Wahl auf The Magical Events - Klaudia Ploska. Schnell merkten wir dass wir in guten Händen sind. Klaudia hatte schnell verstanden welche Art von Feier wir uns vorstellten und... was soll ich sagen, sie hat einfach die Faust aufs Auge getroffen. Von ihrer professionellen Art über Insidertipps und letztendlich auch ihre Connections innerhalb der Szene zeichnen sie als Top-Planerin aus. Wir wünschen ihr für ihr Unternehmen weiterhin viel Erfolg und ihr persönlich alles Gute. Hoffentlich sieht man sich bald mal wieder!
Übrigens sollte sich jeder mal damit auseinandersetzen, ob man Hochzeit nicht in Poznan feiert - natürlich ausschließlich geplant von Klaudia. Die Vernetzung und Infrastruktur im Hochzeitsbusiness sucht seinesgleichen und ist qualitativ meiner Meinung nach nicht mit deutschen Hochzeitsstandards zu vergleichen!``

Ben

Serdecznie dziękujemy Pani Klaudii za absolutnie profesjonalną pomoc w zorganizowaniu naszego polsko-niemieckiego przyjęcia weselnego. Pani Klaudia była nam nieocenioną pomocą na każdym etapie przygotowań! Od samego początku, przez wybór lokalu, DJa, fotografa, aż do późnych godzin nocnych w samym dniu wesela pilnowała każdego najmniejszego detalu, czego efektem było przyjęcie, które przeszło moje najśmielsze oczekiwania. <3 Ze względu na swoje doświadczenie i zaangażowanie potrafiła trafnie doradzać, wybierać i podpowiadać, tak, aby całość była idealna. Dzięki wsparciu The Magcial Events byłam spokojna i przygotowania okazały się znacznie mniej stresujące, niż głoszą legendy. 🙂 Goście byli zachwyceni, ceremonia była piękna, zabawa udana. Polecam każdej przyszłej parze młodej!

Joanna

Chciałabym z całego serca podziękować Klaudii i Justynie z firmy The Magical Events za całą pomoc jaką otrzymałam od nich podczas przygotowań oraz w samym dniu naszego Wesela i Ślubu. To co cechuje obydwie osoby to przede wszystkim bardzo duży profesjonalizm, sumienność, odpowiedzialność, szczera chęć pomocy. Serdecznie dziękuję zwłaszcza Klaudii za nieocenioną pomoc w przygotowaniu programu ślubu i wesela, za kontakt z podwykonawcami, za bardzo dużą dyspozycyjność, serdeczność i całą wielką pomoc! Ta pomoc oszczędziła nam przede wszystkim bardzo dużo nerwów i stresu w trakcie przygotowań do Wesela i Ślubu oraz w samym najważniejszym dla nas dniu. Dzięki pomocy The Magical Events można skupić się na ważnych sprawach w dniu ślubu mając pewność, iż reszta kwestii zostanie na pewno załatwiona przez TME. Całym sercem polecam skorzystanie z usług The Magical Events wszystkim osobom, które planują jakąś ważna uroczystość, szukają profesjonalnej pomocy i chciałyby zaoszczędzić sobie czasu, nerwów i stresu. Raz jeszcze bardzo serdecznie dziękuję!

Aleksandra Lubikowska-Kałek

Aleksandra & Marcel

Potrzebowaliśmy pomocy przy organizacji ślubu, ponieważ mieszkamy za granicą. Fantastycznie było mieć kogoś na miejscu, zwłaszcza gdy mieliśmy ograniczony czas na przyjechanie do Poznania. Klaudia była bardzo profesjonalna i zawsze wywiązywała się ze wszystkich swoich zobowiązań. Było to szczególnie ważne gdy potrzebowaliśmy spotkań o niedogodnych porach, takich jak wieczory i weekendy - zawsze poświęcała nam swój czas. W dniu ślubu mogliśmy się w pełni zrelaksować, ponieważ pracowała ``za kulisami``, aby upewnić się, że nie musimy się o nic martwić. Jeśli planują Państwo ślub mieszkając za granicą, szczególnie polecam Klaudię i jej zespół. Zaoszczędziliśmy wiele czasu dzięki wybraniu właśnie jej. Zawsze dawała nam wiele opcji na wszystkie potrzebne nam usługi. Wspaniale było mieć ustalone wszystkie spotkania z usługodawcami z wyprzedzeniem. Nie mamy żadnych wątpliwości polecając The Magical Events na zorganizowanie Waszego dnia ślubu!

Evie & Seweryn

Zdecydowałam się na wedding planerkę z powodu braku czasu na co dzień. Potrzebowałam kogoś kto pokieruje organizacją tak ważnego dla nas dnia w naszym życiu, i udało się trafiłam na panią Klaudię. Wzbudziła we mnie już na pierwszym spotkaniu niesamowitą sympatię i poczucie profesjonalizmu w tym co robi. Sprawiła, że poczułam spokój ducha, takiej właśnie osoby potrzebowałam. Pani Klaudia służyła pomocą wręcz w każdym momencie kiedy tego potrzebowaliśmy, była zawsze perfekcyjnie przygotowana do każdego spotkania, żadna prośba nie była dla niej niemożliwa do zrealizowania, dokładała wszelkich starań, żeby było tak jak sobie wymarzyliśmy, zwracała uwagę na każde detale, pomagała nam dosłownie we wszystkim i dawała poczucie perfekcyjnej organizacji. Dzięki The Magical Events nie musiałam się stresować przygotowaniami, organizacją, podwykonawcami, najmniejszymi detalami, które były istotne w dniu ślubu. Cały zespół The Magical Events sprawił, że nasz ślub był Cudowny, że w tym dniu mogliśmy się bawić, a nie myśleć i stresować się sprawami pobocznymi oraz technicznymi.
Serdecznie polecam z całego serca przyszłym parom młodym zespół The Magical Events, który dołoży wszelkich starań, żeby wasz ślub był właśnie taki jaki sobie wymarzyliście, abyście wy w tak ważnym dla siebie dniu mogli się cieszyć tylko sobą, a czas przygotowań i organizacji był dla was tylko i wyłącznie przyjemnością.

Kamila & Mateusz

Pomoc Klaudii była nieoceniona podczas przygotowań do naszego ślubu. Spokój i opanowanie, dbałość o szczegóły - to wszystko sprawiło, że mogliśmy być w pełni zrelaksowani w dniu ceremonii i wesela. Świetna komunikacja z Klaudią przez cały czas przygotowań. Mieliśmy poczucie, że wszystko jest pod kontrolą i nie musimy się o nic martwić. Polecamy The Magical Events wszystkim, którzy szukają profesjonalnego wsparcia podczas jednego z najważniejszych dni w ich życiu! Klaudia, dziękujemy!!! Nasz ślub był wyjątkowy.

Karolina & Karol

Klaudia sprawiła, że nasz ślub i jego planowanie były prawdziwie magicznym przeżyciem. Przez cały czas zachowywała spokój i pewność siebie. Oboje z Jackiem szczerze polecamy ją jako koordynatora ślubnego. Chyba nie dało się trafić lepiej. Od momentu rozpoczęcia naszej współpracy, praktycznie przez cały czas służyła nam pomocą. Muszę przyznać, że nasza koordynatorka ślubna pomagała mi nawet opanować emocje gdy czułam, że pewne sytuacje zaczynają mnie przerastać i za bardzo stresować. Klaudia wie jak z łatwością uspokoić panikującą pannę młodą!
Wnoszony przez nią entuzjazm sprawiał, że odnosiliśmy wrażenie, że planowanie naszego ślubu jest dla niej czymś o wiele ważniejszym niż tylko pracą. Klaudia jest precyzyjna w każdym detalu, możecie być pewni, że zajmie się Waszą wizją ślubu sugerując jednocześnie wiele ciekawych rozwiązań, na które nigdy wcześniej byście nie wpadli. Jestem przekonana, że gdyby nie Klaudia, to nasz ślub nie okazałby się tak niesamowitym i wyjątkowym dniem. Klaudio, dziękujemy, że byłaś z nami na każdym kroku i że stworzyłeś dla nas tak magiczną uroczystość!

Agata & Jacek

To nie mógł być piękniejszy dzień. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszystko i zdecydowanie polecamy współpracę z Klaudią. Od samego początku, Klaudia, właścicielka firmy, zabrała się za najtrudniejsze sprawy. Podzielała nasze podekscytowanie, dała nam odczuć, że możemy jej w pełni zaufać. Przez cały czas nie musieliśmy się martwić o to, że coś idzie nie tak jak trzeba, ponieważ ona natychmiast się tym zajmowała. Nie mamy wątpliwości, że wydarzyły się pewne problemy, o których nawet nie mamy pojęcia, ale to jest właśnie piękno współpracy z The Magical Events! Klaudia stworzyła dla nas budżet ślubny, zaprezentowała nam różne opcje lokali weselnych i podwykonawców. Nasza konsultantka ślubna najzwyczajniej zaoszczędziła nam mnóstwo czasu i pomogła rozwiązać problemy, które napotkaliśmy po drodze, przedstawiając nam świetne alternatywy i swoje kreatywne pomysły. Dzień naszego ślubu przebiegł bez najmniejszych problemów i był po prostu magiczny. Nie zawiedziecie się na The Magical Events. Bez cienia wątpliwości możemy potwierdzić, że warto by ktoś taki jak oni był odpowiedzialny za najważniejszy dzień w Waszym życiu!

Magda & Darek