PL
EN

+48-722-167-807

info@themagicalevents.com

DLACZEGO MY

Home

DLACZEGO MY

DLACZEGO MY?

1. BY ZAOSZCZĘDZIĆ CZAS

Przeciętny ślub wymaga więcej niż 250 godzin planowania!!! Jesteście bardzo zajęci? Mieszkacie w innym mieście lub państwie? Nie martwcie się! Z THE MAGICAL EVENTS nużące i kłopotliwe elementy planowania nie będą Wam ciążyły, a Wy będziecie mogli cieszyć się najbardziej ekscytującymi chwilami.

2. BY ZMNIEJSZYĆ STRES

Jesteśmy dla Was by przewidzieć nieprzewidywalne, by zawsze mieć plan B lub nawet C i D jeśli będzie to potrzebne. Dbamy o to, by Wasz ważny dzień przebiegł bezproblemowo od początku do końca. Z nami możecie spać spokojnie, wiedząc, że uroczystość będzie idealna, MAGICZNA i niepowtarzalnie Wasza. Będziemy mieć wszystko pod kontrolą, w razie potrzeby wręczymy miętówkę odświeżającą oddech lub tabletkę na ból głowy, przyszyjemy brakujący guzik i zadbamy, by wszyscy podwykonawcy znali scenariusz ceremonii. Zrobimy wszystko, co będzie konieczne byście mogli bezstresowo świętować ten ważny dla Was moment.

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy możemy pomóc Wam w świadomym podejmowaniu ślubnych decyzji oraz w uniknięciu stresu związanego z planowaniem uroczystości bez fachowej pomocy. Nie zapominajcie, że to ma być najbardziej MAGICZNE WYDARZENIE Waszego życia, którym Wy i Wasi najbliżsi powinniście cieszyć się i pamiętać latami.

3. BY ZAOSZCZĘDZIĆ PIENIĄDZE

Tak! Zaoszczędzimy Wasze pieniądze! Zawsze negocjujemy najlepsze ceny i uzyskujemy zniżki od zaufanych podwykonawców. Wiemy gdzie zaoszczędzić pieniądze, jak uniknąć kosztownych pomyłek i nieprzewidzianych wydatków.

Wierzymy, że Wasz ślub powinien być prawdziwą celebracją Waszej miłości, a nie zmaganiem się z podwykonawcami lub martwieniem się o budżet ślubny i uzyskanie najkorzystniejszych cen. Możecie się zrelaksować, ponieważ to my będziemy pracować w ramach Waszego budżetu. Bez względu na to czy suma jaką dysponujecie jest duża, czy niewielka, pomożemy Wam w stworzeniu Waszego ślubnego kosztorysu i będziemy go dla Was na bieżąco kontrolować.

4. NIE JESTEŚMY TYM SAMYM CO KOORDYNATOR WESEL W LOKALU

Koordynator wesel w lokalu pracuje dla lokalu, a nie bezpośrednio dla Was. Dba on o to, byście Wy i Wasi goście przestrzegali zasad lokalu - zakazu hałasowania, rzucania ryżem lub konfetti, zameldowań i wymeldowań w określonym czasie itp.

Natomiast my w THE MAGICAL EVENTS jesteśmy zawsze tylko do Waszej dyspozycji. Współpracując z koordynatorem lokalu dbamy o to, by uroczystość była tak autentyczna i niepowtarzalna, jak współpracująca z nami Para Młoda.

Pomagając Wam w organizacji uroczystości uzgodnimy wszystko co niezbędne z Waszymi przyjaciółmi, rodziną i podwykonawcami tak, aby każdy z nich wiedział, gdzie ma się znajdować i za co będzie odpowiedzialny w dniu ślubu. THE MAGICAL EVENTS stworzy scenariusz dnia Waszego ślubu i upewni się, że przyszli małżonkowie są szczęśliwi i zrelaksowani.

5. BY UNIKNĄĆ BARIER JĘZYKOWYCH

Zgadza się! The Magical Events specjalizuje się zarówno w polskich jak i międzynarodowych uroczystościach ślubnych. Bariera językowa to dla nas żaden problem. Jeśli Twoja druga połowa jest obcokrajowcem lub jeśli żadne z Was nie mówi płynnie po polsku, ale od zawsze marzyliście o Waszym Wielkim Polskim Weselu, to jesteście w dobrych rękach!

Pomożemy Wam w znalezieniu tłumacza przysięgłego i osoby, która udzieli Wam ślubu w wybranym przez Was języku. Zadbamy o to, by wszystkie umowy z podwykonawcami zostały dla Was przetłumaczone oraz by wśród przybyłych z daleka gości weselnych nie doszło do problemów w komunikacji.

6. JESTEŚMY CZŁONKIEM POLSKIEGO STOWARZYSZENIA KONSULTANTÓW ŚLUBNYCH

Członkostwo założycielki naszej agencji ślubnej, Klaudii Płoskiej, w elitarnym Polskim Stowarzyszeniu Konsultantów Ślubnych potwierdza najwyższą jakość i profesjonalizm usług oferowanych przez The Magical Events. PSKŚ zrzesza tylko sprawdzonych i doświadczonych wedding plannerów z całego kraju.