PL
EN

+48-722-167-807

info@themagicalevents.com

BRIDESMAID FOR HIRE

magicalevents

01 July 2020

Brak komentarzy

Home Uncategorized

ŚWIADKOWA DO WYNAJĘCIA

ŚWIADKOWA DO WYNAJĘCIA

https://michalorlowski.com/

Pojawianie się nowych trendów ślubnych jest jak najbardziej zjawiskiem powszechnym, co oczywiście nie oznacza zasadności niektórych z nich w polskich realiach ślubnych. Kiedy kilka lat temu dowiedziałyśmy się o trendzie świadkowej do wynajęcia, przyznamy szczerze, że naszą pierwszą reakcją było zdziwienie. Po co ktoś ma wynajmować świadkową? Okazało się, że istnieje co najmniej kilka powodów.

https://www.kamilapiech.com/


https://www.kamilapiech.com/

Pierwszą osobą na świecie świadczącą usługę świadkowej do wynajęcia była oczywiście.. Amerykanka – Jen Glantz 😊 Oczywiście, bo USA jest krajem gdzie branża ślubna jest bardzo rozwinięta i co roku pojawiają się tam dziesiątki nowych trendów, które śledzi cały świat.

A więc, czym konkretnie zajmuje się świadkowa do wynajęcia? Otóż jej zadaniami są m.in. opieka nad Panną Młodą oraz gaszenie pożarów podczas Dnia Ślubu, a wiążą się one z:

  • organizacją wieczoru panieńskiego

  • pomocą w wyborze wymarzonej sukni ślubnej

  • byciem u Twojego boku podczas ceremonii zaślubin

  • wygłoszeniem przemowy na weselu

  • czasem nawet wyciąganiem nieśmiałych gości do tańca na parkiecie

  • rozwiązywaniem wszelkich problemów, które niespodziewanie pojawiają się w Dniu Ślubu, jak np. rozdarte rajstopy, zapomniane obrączki, ulewny deszcz rujnujący makijaż i fryzurę, czy też dziadkowie, którzy nie potrafią sami trafić do Kościoła

 

Przeczytaj więcej >>> ORGANIZACJA ŚLUBU MIĘDZYNARODOWEGO W POLSCE  

https://happystories.pl/


https://agasokol.com/

Jednak w sytuacji gdy Para Młoda mieszka na co dzień zagranicą, a przyjeżdża do Polski żeby wziąć ślub i zwyczajnie nie ma świadkowej, to taka osoba może być jedynie potrzebna do sformalizowania związku małżeńskiego w Kościele, bądź Urzędzie Stanu Cywilnego, czyli obecności oraz podpisania się gdzie trzeba 😊 Świadkowa do wynajęcia jest także przydatna dla osób, które biorą ślub w tajemnicy przed bliskimi, którzy niekoniecznie popierają ich związek. W takiej sytuacji zachowuje ona oczywiście pełną anonimowość i dyskrecję. Istnieją także takie Pary, które tak bardzo krępują się tym, że byli zmuszeni do wynajęcia świadkowej, że jej zadaniem może być także granie przed ich rodziną oraz gośćmi, że dobrze się znają. Takie przypadki też się zdarzają. Cały zakres usług świadkowej do wynajęcia może być ustalony pod indywidualne potrzeby każdej Pary Młodej, w zależności od ich sytuacji życiowej.

https://www.kamilapiech.com/

Jednym słowem druhna do wynajęcia może pełnić wyłącznie formalną rolę świadkowej, ale także pomagać zarówno przed Dniem Ślubu, jak i przez cały czas jego trwania. Wtedy upewnia się czy wszystko idzie zgodnie z planem, a jeśli nie – szybko działa. Hmm.. z czym Wam się takie usługi kojarzą? Dokładnie! Z pracą wedding plannera! 😊 Jest to z grubsza nic innego jak usługa koordynacji ślubu świadczona m.in. przez nasz zespół konsultantów ślubnych The Magical Events. Jednak nasza praca to jednak dużo więcej. Dbamy również np. o współpracę ze wszystkimi podwykonawcami w Dniu Ślubu, sprawdzeniem czy wszystkie usługi ślubne są świadczone zgodnie z podpisanymi umowami, koordynujemy pracę hotelu, restauracji, transportu, muzyków, fotografów, florystów, dekoratorów, animatorów i wielu innych kontrahentów z zaplanowanym wcześniej scenariuszem.

https://michalorlowski.com/

Nasuwa się teraz naturalnie pytanie jaki jest sens decydowania się na świadkową do wynajęcia w polskich realiach. Otóż niektórzy Narzeczeni nie mają rodzeństwa albo bliskich przyjaciół, którzy mogliby być świadkami w czysto formalno-prawnym wymiarze albo którym mogliby powierzyć taką rolę z pełnym zaufaniem, że są oni na to przygotowani i na pewno podołają różnym, wymagającym wiedzy i doświadczeniu, zadaniom.

Jeśli chodzi o branżę ślubną w Polsce możemy z satysfakcją powiedzieć, że wedding plannerzy są kimś więcej niż tylko organizatorami Dnia Ślubu. Nierzadko zaprzyjaźniają się ze swoimi Parami Młodymi, są ich głosem rozsądku, wsparciem, czasem też ramieniem do wypłakania łez. W The Magical Events uwielbiamy naszą pracę, dlatego jest ona czymś więcej niż obowiązkiem i przez długi czas wspólnych przygotowań mocno się do Was zbliżamy. W Dniu Waszego Ślubu jesteśmy niewidzialnymi wróżkami zdejmującymi rozmaite klątwy, które próbują popsuć Wasz piękny Dzień, bo nie zależy Nam tylko na tym, żeby wszyscy podwykonawcy wykonywali swoją pracę zgodnie z ustaleniami, ale przede wszystkim na Waszym szczerym, szerokim uśmiechu, który odzwierciedla spełnienie Waszych najskrytszych marzeń, błogi spokój i wielkie zaufanie do Nas 😊 Usługa świadkowej do wynajęcia jest jeszcze mało znana w Polsce, ale kto wie, może ewoluuje i dopasuje się do naszych realiów tak, aby zwinnie przeplatać się z całą branżą ślubną.


Wszystkie powyższe śluby zostały zorganizowane przez The Magical Events Planners 

—————————————————————————————————————————————–