REFERENCJE

Home

REFERENCJE

Klaudia sprawiła, że nasz ślub i jego planowanie były prawdziwie magicznym przeżyciem. Przez cały czas zachowywała spokój i pewność siebie. Oboje z Jackiem szczerze polecamy ją jako koordynatora ślubnego. Chyba nie dało się trafić lepiej. Od momentu rozpoczęcia naszej współpracy, praktycznie przez cały czas służyła nam pomocą. Muszę przyznać, że nasza koordynatorka ślubna pomagała mi nawet opanować emocje gdy czułam, że pewne sytuacje zaczynają mnie przerastać i za bardzo stresować. Klaudia wie jak z łatwością uspokoić panikującą pannę młodą!
Wnoszony przez nią entuzjazm sprawiał, że odnosiliśmy wrażenie, że planowanie naszego ślubu jest dla niej czymś o wiele ważniejszym niż tylko pracą. Klaudia jest precyzyjna w każdym detalu, możecie być pewni, że zajmie się Waszą wizją ślubu sugerując jednocześnie wiele ciekawych rozwiązań, na które nigdy wcześniej byście nie wpadli. Jestem przekonana, że gdyby nie Klaudia, to nasz ślub nie okazałby się tak niesamowitym i wyjątkowym dniem. Klaudio, dziękujemy, że byłaś z nami na każdym kroku i że stworzyłeś dla nas tak magiczną uroczystość!

AGATA & JACEK

To nie mógł być piękniejszy dzień. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszystko i zdecydowanie polecamy współpracę z Klaudią. Od samego początku, Klaudia, właścicielka firmy, zabrała się za najtrudniejsze sprawy. Podzielała nasze podekscytowanie, dała nam odczuć, że możemy jej w pełni zaufać. Przez cały czas nie musieliśmy się martwić o to, że coś idzie nie tak jak trzeba, ponieważ ona natychmiast się tym zajmowała. Nie mamy wątpliwości, że wydarzyły się pewne problem, o których nawet nie mamy pojęcia, ale to jest właśnie piękno współpracy z The Magical Events! Klaudia stworzyła dla nas budżet ślubny, zaprezentowała nam różne opcje lokali weselnych i podwykonawców. Nasza konsultantka ślubna najzwyczajniej zaoszczędziła nam mnóstwo czasu i pomogła rozwiązać problemy, które napotkaliśmy po drodze, przedstawiając nam świetne alternatywy i swoje kreatywne pomysły. Dzień naszego ślubu przebiegł bez najmniejszych problemów i był po prostu magiczny. Nie zawiedziecie się na The Magical Events. Bez cienia wątpliwości możemy potwierdzić, że warto by ktoś taki jak oni był odpowiedzialny za najważniejszy dzień w Waszym życiu!

MAGDA & DAREK