O NAS

Home

O NAS

Magiczny team The Magical Events

„Pomysł założenia THE MAGICAL EVENTS powstał po tym, jak miałam przyjemność uczestniczyć w ślubie jednej z moich przyjaciółek. Patrzenie na nowożeńców, którzy nie mogli ze spokojem cieszyć się swoim wyjątkowym dniem, było prawdziwym horrorem. Stres towarzyszył im od momentu zaręczyn aż do dnia ślubu.

Prowadząc intensywne życie zawodowe mieli ogromny problem z realizacją swoich skomplikowanych i bardzo kreatywnych pomysłów. Niestety sam dzień ślubu również był daleki od ideału z powodu licznych sytuacji, których wcześniej nie przewidzieli.

Część gości zgubiła się niezdoławszy dotrzeć na czas na ceremonię zaślubin. Z kolei wynajęty zespół pomylił piosenkę do pierwszego tańca, rujnując tym samym wyjątkowy moment, do którego młodzi tak długo się przygotowywali.

Tort ślubny również nie dotarł na czas. Zabrakło osoby, która by temu zapobiegła, a także dopilnowała, by lukier nie zaczął spływać z pięknego tortu. Mało tego, ktoś nadepnął na suknię panny młodej i podarł jej krawędź. W tym momencie panna młoda nie była już w stanie ukrywać swojej rozpaczy. Była to chwila, w której zdecydowałam, że będę pomagać innym parom uniknąć takich sytuacji, aby mogły w pełni cieszyć się tym najważniejszym dla nich dniem. Postaram się zrobić wszystko, by był on dla nich wolny od stresu, piękny i prawdziwie MAGICZNY.

Od zawsze uwielbiałam planować różnego typu imprezy i wydarzenia. Obecnie jako zawodowa konsultantka upewniam się, że dzięki mojej pomocy proces planowania jest łatwy i przyjemny dla tych z Was, którzy pragną, by ich przyjęcie było autentyczne, pomysłowe i oczywiście MAGICZNE.”

Klaudia Płoska – założycielka The Magical Events 

 

 

Klaudia Płoska

Właścicielka firmy. Certyfikowana koordynatorka ślubów i przyjęć. Mistrzyni logistyki. Ślubna czarodziejka.

Klaudia ma wrodzoną zdolność pomagania parom walczącym z przedślubnym stresem,

płynnego przeprowadzania ich przez proces planowania oraz odkrywania tego co uczyni

ich wielki dzień magicznym i wyjątkowym.

 

 

 

 

 

 

 

 

Justyna Filipiak

Konsultant ślubny. Skarbnica inspiracji. Geniusz organizacji.

Justyna to prawdziwa wielbicielka ślubnych wyzwań.

W przygotowania uroczystości wkłada całe swoje serce.

Potrafi idealnie odnaleźć się w każdej sytuacji.

Wspólnie z Klaudią tworzą magiczny, zgrany team!